Новини України. 12 жовтня. Член спортивного комітету Бундестагу Франк Штеффель (Християнсько-демократичний союз) закликав європейську футбольну спілку УЄФА відібрати в України статус господаря чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Франк Штеффель просить УЄФА забрати в України Євро-2012

УЄФА має можливість зробити символічний жест проти державного свавілля та політично забарвленого правосуддя. Країні, яка топче ногами права людини та правову державу, не можна надавати подіум для самопрезентації”, розповів німецький політик в інтерв’ю виданню Handelsblatt Online.

УЄФА регулярно забороняє матчі на стадіоні, де фани поводяться неналежним чином та панує безправ’я, пояснив свою думку депутат.

“Коли країна зневажає право, її треба виключити”, – підкреслив Штеффель.

Водночас християнський демократ зауважив, що якщо відібрати в України право приймати Євро, будуть в тому числі покарані футбольні уболівальники країни: “В такий спосіб буде чинитися максимальний тиск на українську владу з тим, щоб вона діяла у правовий та демократичний спосіб”.

На думку Штеффеля, сім років ув’язнення для Тимошенко та 137 мільйонів євро штрафу не мають нічого спільного із правовою державою у Європі.

“Отже, Євро-2012 має проводитись не у двох країнах, а лише у демократичній Польщі”, – сказав він.

За матеріалами Німецька хвиля

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.