Новини світу. 31 жовтня. Німецький телекомунікаційний концерн Telefonica Germany розірвав контракт з моделлю Ванессою Хесслер через те, що та зустрічалася з убитим сином Муаммара Каддафі Мутасімом і висловила в одному з інтерв’ю підтримку клану колишнього лівійського лідера.

Ванесса Хесслер зустрічалася з сином Каддафі чотири роки

Про це повідомляє Focus з посиланням на повідомлення компанії.

Ванесса Хесслер була обличчям провайдера Alice DSL, який входить в концерн Telefonica Germany. Про свої зв’язки з кланом Каддафі модель розповіла в інтерв’ю італійській газеті Diva e Donna. Вона зізналася, що зустрічалася з Мутасімом протягом чотирьох років.

Крім того, в бесіді з італійськими журналістами вона заявила, що сім’я Каддафі і його брати, зокрема, зовсім не такі, якими їх виставляють в міжнародних ЗМІ: вони “абсолютно нормальні люди”, і при їхній владі лівійці не стали ні біднішими, ні фанатичнішими.

Спочатку компанія Telefonica Germany намагалася дистанціюватися від її висловлювання. Представник концерну Альберт Фетч заявив 28 жовтня, що це думка тільки Ванесси Хесслер і компанія її не поділяє.

Одночасно концерн попросив модель зробити ще одну офіційну заяву, в якій вона б фактично відмовилася від своїх слів, оскільки її думка “розходиться з цінностями компанії”. Проте інших заяв з боку Хесслер не було, і контракт з нею був розірваний.

Втім, раптового зникнення моделі з білбордів в Німеччині очікувати не варто. Поступово марка Alice буде інтегрована в іншу марку концерну – O2. За планом вже в першому кварталі 2012 року Alice як самостійний провайдер перестане існувати.

За матеріалами Lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.