Новини автоспорту. 2 жовтня. Любителі автоспорту в Німеччині вважають, що семиразовому чемпіону світу в класі автогонок “Формула-1” Міхаелю Шумахеру не варто продовжувати контракт з командою “Мерседес Джі-Пі” після його завершення в 2012 році.

Міхаель Шумахер
Шумахер втрачає прихильників

Таку точку зору висловлюють 47,2 відсотка респондентів, що взяли участь в соцілогічному опитуванні в ФРН. Про це повідомляють німецькі ЗМІ.

Критично налаштовані шанувальники Шумахера відзначають, що результати, які відображаються Шумахером зараз у складі команди “Мерседес Джі-пі”, не дуже високі, що говорить на користь завершення кар’єри. У той же час у Шумахера є і шанувальники, які вважають, що 42-річний вік не перешкода для продовження кар’єри. Так вважають 32,2 відсотка опитаних.

Сам же титулований гонщик поки не прийняв рішення про продовження своєї кар’єри: “Найголовніше, що я залишаюся в команді на наступний сезон. Восени 2012 року я прийму остаточне рішення за своїм подальшої участі в класі автогонок”Формула-1“”.

Результати Шумахера на “Гран прі Італії” і “Гран прі Сінгапуру”, де він зайняв два п’ятих місця, говорять про значний потенціал гонщика і про те, що болід команди поступово вдосконалюється.

За матеріалами ИТАР-ТАСС.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.