Новини світу. 3 жовтня. Німецька влада неодноразово перешкоджала розслідуванню справ, заведених проти Сейфа Аль-Араба Каддафі, сина Муаммара Каддафі.

Німеччина, уряд
МЗС Німеччини гальмувало розслідування щодо справи сина Каддафі

У період з 2006 до 2010 проти Сейфа Аль-Араба було заведено 11 справ за різними статтями, включаючи незаконний оборот зброї, участь у бійках, водіння без прав і за образу співробітника поліції.

Міністерство закордонних справ Німеччини і Федеральна служба розвідки вказували співробітникам поліції, що проведення розслідувань по цих справах може спричинити небажані дипломатичні наслідки.

Син Муаммара Каддафі не мав у Німеччині ніякого офіційного дипломатичного статусу. У той же час міністерство могло побоюватися, що тиск на Сейфа Аль-Араба може негативно позначитися на долі німецьких дипломатів в Лівії або призвести до інших небажаних результатів.

За даними Spiegel, тільки в 2010 році МЗС Німеччини п’ять разів втручало в дії мюнхенської поліції і вимагало надати звіт про хід слідства.

Як повідомляли джерела в оточенні колишнього лівійського диктатора, Сейф Аль-Араб і деякі інші члени сім’ї Каддафі загинули у травні 2011 року при натовських бомбардуваннях Лівії, проте незалежних підтверджень цих даних не надходило.

За матеріалами Lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.