Новини світу. 4 жовтня. Кількість загиблих в результаті найсильнішої за багато років повені в Таїланді досягло 215 чоловік.

Таїланд потерпає від повеней

Від ударів водної стихії з кінця липня постраждали 2,5 млн. чоловік, повідомляє ЛIГАБiзнесIнформ

У результаті зсувів зруйновані ділянки 123 доріг і шосе в країні. Затоплено 1,2 млн. га сільськогосподарських земель. Експерти вже називають цьогорічну повінь у Таїланді найсильнішою за багато років.

На даний момент під водою знаходяться 179 округів в 25 провінціях на півночі, північному сході і в центральній частині королівства. Зливові дощі, що тривають в країні з липня і тропічний шторм Нок-Тен, який вдарив по Таїланду на початку серпня викликали підтоплення в 57 з 77 провінцій держави.

Департамент з попередження стихійних лих випустив спеціальне попередження для жителів півночі і північного сходу королівства про новий тропічному штормі Налгае, який прийде на північ королівства в четвер після того, як вже в середу він досягне території В’єтнаму.

Муніципалітету Бангкока поки вдається стримувати натиск води, яку приносить з півночі країни річка Чао Прая. Заступник мера столиці Таїланду Порнтхеп Текхапаібун повідомив, що влада міста готова до відбиття удару стихії. Разом з тим, він зазначив, що в зоні особливого ризику знаходяться жителі східної частини столиці. Так, два округи у цій частині Бангкока – Бангкае і Мінбурі – вже оголошені зоною стихійного лиха.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.