Новини науки. 25 жовтня. Загадкове захворювання, яке вражає лише чоловіків, позбавляючи їх енергії і бажання займатися чим-небудь, крім лежання на дивані і перегляду телеканалів, іронічно називають «чоловічим грипом».

Багато жінок вірять в особливий "чоловічий" грип

Як показало опитування, в існування цієї недуги вірять 20% жінок. Опитування за участю 2 000 британців показало, що багато з них досі вірять в старовинні міфи про здоров’я.

Головним міфом, як і раніше залишається впевненість у тому, що морквина рятує від проблем із зором. Також, багато людей впевнені, що стрес призводить до посивіння (10% опитаних).

Більше третини респондентів вважають, що солодощі роблять дітей гіперактивними. Величезна кількість людей перебувають у впевненості, що надмірне захоплення переглядом телепрограм зробить очі «квадратними».

Хоча багато хто з нас знають, що чоловіки схильні перебільшувати важкість симптомів захворювання, щоб привернути до себе увагу, близько 38% вірять, що чоловікам потрібно більше часу на одужання, ніж жінкам.

Половина опитаних зізналися, що самостійно ставлять собі діагноз, користуючись інтернетом. «Старі бабусині казки залишаються лише казками, до яких не слід прислухатися. Якщо у вас є сумніви про стан вашого здоров’я, звертайтеся до професіонала », – радять вчені.

«Скільки б грошей ми не витрачали на те, щоб розвіяти усталені у свідомості людей міфи і надати їм актуальну інформацію, деякі переконання залишаються невикорінними», – підсумовують дослідники.

За матеріалами Zdrаvoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.