Новини світу. 24 жовтня. Вважається, що чоловіки наділені почуттям гумору, щоб, на зразок павичів з їх прекрасними хвостами, привертати увагу потенційних партнерок.

Чоловіки частіше експлуатують навколосексуальні теми

Психологи з США не згодні з цією точкою зору.

Психологи прийшли до висновку, що чоловіки мають краще почуття гумору, ніж жінки. Однак всупереч прагненню вражати своїми жартами прекрасних дам, основними цінителями їх винахідливості є… інші чоловіки.

В експериментах взяли участь волонтери, яких просили оцінювати, наскільки смішними є комікси, написані іншими чоловіками і жінками. У результаті виявилося, що чоловіки гумористи обійшли жінок приблизно на 0,11 балів з можливих п’яти, а 90% читачів обох статей знайшли найбільш смішними комікси, написані чоловіками.

При цьому, чоловіки давали чоловічим жартам вищі оцінки, ніж жінки. Якщо читачки коміксів давали чоловікам гумористам в середньому на 0,06 балів вище, ніж жінкам, то читачі оцінювали жарти чоловіків на 0,16 балів вище.

«На жаль для чоловіків, які намагаються розсмішити і здивувати жінок, їх почуття гумору знаходить визнання зовсім не у дам, а у їх суперників», – відзначають дослідники.

Чому ж чоловіки здаються нам більш смішними, ніж жінки? Проаналізувавши зміст жартів, вчені помітили, що чоловіки частіше експлуатують навколосексуальні теми. Крім цього, чоловіки, як правило, мають більше практики, адже бути смішними для них важливіше, ніж для жінок.

За матеріалами Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.