Новини світу. 20 жовтня. Новина номер один у Франції – у президентського подружжя народилася дочка.

Саркозі поспішає до пологового будинку

Зараз Карла Бруні і новонароджена знаходяться під спостереженням лікарів. Сам Ніколя Саркозі на пологах не був присутній, в цей час в Німеччині він зустрічався з Ангелою Меркель. Але як тільки дізнався – відразу поїхав до дружини. За час її вагітності в країні склалася стійка думка, що Бруні зважилася на народження дитини, щоб підняти рейтинг Саркозі.

Під вікнами паризької клініки “Ля мюетт” чергують журналісти. В одній з палат пологового відділення – Карла Бруні з новонародженою дівчинкою і Ніколя Саркозі. Останні два тижні пройшли в сім’ї президента в особливо напруженій атмосфері. Всі з нетерпінням чекали появи на світ малюка, але щасливий момент все не наступав. І ось, напередодні вранці Карлу Бруні привезли в клініку, а о 8 годині вечора вона народила дочку.

Новонароджена дівчинка стала для пари першою донькою і першою спільною дитиною. Немовля, ледь народившись, увійде в історію як перша дитина, яка з’явився в сім’ї чинного президента П’ятої Республіки.

Показувати дочку пресі подружжя Саркозі категорично відмовляється. Можливо, через забобони, а можливо – бо не хоче підігрівати чутки, ніби народження дитини в сім’ї запланували, коли почали падати рейтинги Саркозі.

За час вагітності Бруні у Франції стосовно цього склалася стійка думка. Фінансова криза, акції протесту, скандали – все це не пройшло безслідно для репутації президента. Зате зараз, з появою довгоочікуваної доньки, Франція, здається, готова пробачити Саркозі все, що завгодно.

“Я бажаю щастя цій маленькій дівчинці! Їй багато чого дано. Можливо, коли-небудь вона стане мером або міністром”, – говорить мешканка Парижа Анні-Софі. “Батьки ніколи не знають, чи проживе їх дитина гідне життя. Навіть якщо це такі впливові люди як Саркозі. Тому удачі їм”, – говорить парижанин Шарль.

Ця дівчинка стала четвертою дитиною Саркозі. Вона з’явилася на світ за сім місяців до президентських виборів у Франції. Чи позначиться поповнення в президентській родині на рейтингах і чи допоможе діючому президентові залишитися на другий президентський термін – поки не ясно.

За матеріалами Вести.ру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.