Новини авто. 6 жовтня. 1 жовтня 2011-го року на території київського спорткомплексу “Чайка” відбувся традиційний осінній зліт шанувальники Subaru, організований STI club Ukraine.

Stig приїхав до Києва на з'їзд Subaru

Захід відвідали більше 100 власників Subaru. В центрі уваги було змагання між власниками Subaru STI та Mitsubishi EVO на малому кільці “Чайки”. Заїзди проходили з 11 години аж до кінця злету. У підсумку найкращий час показали “субаристи” Володимир Полочанінов (1:23:0) і Валерій Кондаков (1:24: 9). Бронза дісталася Дмитру Пеке на Mitsubishi EVO (1:25:4), повідомляють організатори заходу.

У розпал злету в центрі подій виявився Stig в чорному, який прибув бандероллю прямо з Туманного Альбіону. У перервах між заліковими заїздами він катав охочих на гоночному таксі. Крім трекових активностей на території спорткомплексу можна було пограти на Playstation, подивитися стант-шоу і покуштувати шашлику. Для наймолодших відвідувачів працював безкоштовний батут.

Кульмінацією заходу став масовий виїзд 92-х автомобілів Subaru на мале кільце треку “Чайка” і реєстрація національного рекорду України. Більшість автомобілів на треку були Subaru WRX і STI різних поколінь.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.