Новини України. 11 жовтня. До зали засідань Печерського райсуду, де невдовзі оголосять вирок Юлії Тимошенко, потрапила частина журналістів, натомість ні народні депутатів, ні представників дипломатичного корпусу до суду не пустили.

Грифон-суд Тимошенко
На суд до Тимошенко пустили тих, хто прийшов до 8 ранку

Про це повідомляє прес-служба БЮТ.

Зокрема, у залі працює 20 телекамер, 5 фотокореспондентів, а також близько 30 журналістів.

До зали пустили лише тих представників ЗМІ, яким вдалося пройти до подвір’я Печерського суду до 8 ранку. Представники міліції о 8 годині закрили залу і більше не пускають туди жодної людини.

В залі відсутні народні депутати та дипломати. Також із зали забрали всі лавки, тому журналісти працюють стоячи, повідомляють в БЮТ.

Наразі подвір’я суду заблоковано працівниками “Беркуту” з усіх сторін.

Окрім того, всі прилеглі квартали навколо Печерського суду щільно оточено величезною кількістю автобусів з “Беркутом” у повному обмундируванні.

Навпроти суду розбито під прикриттям міліції наметове містечко представниками Партії регіонів.

Коли сьогодні зранку деякі журналісти намагалися пройти до суду через сусідню арку, з натовпу прихильників Партії регіонів у журналістів кинули скляну пляшку, яка розбилася у них прямо над головою.

Наразі біля арок скупчилося велика кількість представників ЗМІ, народних депутатів, а також дипломати, які намагаються потрапити до зали судових засідань.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.