Новини спорту. 20 жовтня. УЄФА оголосив про заборону на вживання, продаж і рекламу тютюнових виробів на всіх приймаючих стадіонах Євро-2012.

УЄФА
УЄФА заборонить куріння на стадіонах

Відповідна програма була розроблена і буде реалізована у співпраці зі Всесвітньою організацією охорони здоров’я, Всесвітньої федерацією серця, Європейською мережею здорових стадіонів та місцевих організаційних комітетів в Україні та Польщі.

Рішення УЄФА про заборону куріння на третій за значущістю спортивній події посилає потужний сигнал уболівальникам усього світу і підтверджує зв’язок між футболом і здоровим способом життя.

«Звільнення Євро-2012 від тютюну підтримує здоров’я наших глядачів і кожного, хто візьме участь в чемпіонаті. Ми підтримуємо високі стандарти здорового способу життя, безпеки і комфорту при проведенні наших провідних змагань, і тютюн не відповідає їм», – зазначив президент УЄФА Мішель Платіні.

У свою чергу комісар Євросоюзу з питань спорту Андрулла Васіліу висловив своє захоплення ініціативою УЄФА. «Євро-2012 буде магнітом для глядачів і вболівальників, тому таке рішення є потужним сигналом. Крім того, заборона на куріння під час Євро-2012 встановлює нові стандарти для інших спортивних змагань на всьому континентів», – зазначила єврокомісар.

За матеріалами Ua-Gol

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.