Новини спорту. 31 жовтня. Два футболіста бухарестського “Стяуа” отримали серйозні травми після того, як стали жертвами нападу фанатів “Петролула” в матчі чемпіонату Румунії, зупиненого через заворушення.

Георге Галамаз отримав травму від вболівальника

Зустріч в Плоєшті в неділю була перервана незадовго до закінчення першого тайму за рахунку 2:0 на користь “Стяуа”. Захисник гостей Георге Галамаз, який зіграв 4 матчі за збірну Румунії, постраждав від рук вболівальника “Петролула”, що вибіг на поле і заподіяв йому удар в обличчя, що вилилося в масову бійку.

“У Галамаза перелом вилиці, термін відновлення гравця складе 6 тижнів”, – сказав спортивний директор “Стяуа” Нарчіс Редукан, додавши, що у футболіста виникли проблеми зі слухом.

Резервний голкіпер столичної команди Чіпріан Тетерушану, в якого з трибуни була кинута петарда, отримав кілька опіків.

Фанати “Петролула” вторглися на поле після рішення арбітра Роберта Думітру призначити у ворота господарів спірний пенальті. Захисник “Стяуа” Новак Мартинович і воротар Разван Станчев були вигнані з поля за атаку вболівальника.

Кількома хвилинами пізніше арбітр відновив матч. Міхай Костя реалізував 11-метровий удар, однак через якийсь час знову припинив гру, побачивши, що Тетерушану, який замінив Станчу, корчиться від болю.

Федерація футболу Румунії може зарахувати команді господарів технічну поразку з рахунком 3:0. “Стяуа”, яка виступає в Лізі Європи, займає 9-е місце в турнірній таблиці з 16 очками після 11 матчів, в активі “Петролула” 12 очок після 12 ігор.