Новини України. 4 жовтня. В рамках сесії Парламентської асамблеї НАТО відбудеться презентація документального фільму про судовий процес проти Юлії Тимошенко.

Юлія Тимошенко
Про Тимошенко покажуть фільм на ПА НАТО

Про це повідомив народний депутат фракції «БЮТ-Батьківщина», член постійної делегації Верховної Ради у ПА НАТО Остап Семерак, йдеться в повідомленні прес-служби партії.

«З цим фільмом наша делегація поїде на сесію Парламентської асамблеї НАТО, де якраз заплановано доповідь щодо України — про ті політичні процеси, які відбуваються у нас після Помаранчевої революції і про стан демократії у нашій країні», — зауважив він.

За його словами, англомовна стрічка «The trial of Yulia Tymoshenko. The true story» («Суд над Ю. Тимошенко. Правдива розповідь») «не містить ніяких політичних висновків». «Ми спеціально робили політично нейтральний фільм — лише документальні кадри, текст якої пояснює, що відбувається на екрані, і коментарі основних учасників цього судового процесу», — зазначив парламентарій.

«Ідея фільму виникла в ході спілкування з нашими партнерами з Європарламенту і з членами парламентів інших країн. Вони запитували нас, що відбувається в суді проти Юлії Тимошенко, і коли ми розповідали про перебіг подій, вони нам не вірили.

Не вірили, що в європейській країні, яка декларує демократичні принципи, може відбуватися щось подібне з лідером опозиції і колишнім прем’єр-міністром. Тому ми прийшли до думки, що, очевидно, потрібно зробити документальний фільм», — повідомив він.

«Ми прагнемо будувати відносини з нашими партнерами в Європі та світі на принципах відкритості. Цей фільм є демонстрацією того, що наша політична сила хоче побудувати відкриту Україну без кривих дзеркал і затемнених вікон», — підкреслив Остап Семерак. Він також повідомив, що незабаром планується презентація фільму для депутатів Європейського парламенту у Брюсселі.

За матеріалами ДТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.