Новини футболу. 23 жовтня. Відео. Матч на “Віа дель Марі” розпочався шокуюче для Аллегрі та Мілана.

Лечче – Мілан
Мілан зміг вирвати перемогу

Щойно сплила 4 хвилина поєдинку, Джакомацці головою замикає подачу Гроссмеллера зі штрафного.

На 28-ій Аббіяті завалив після корнера Корвію й Оддо холоднокровно поцілив з пенальті у дев’ятку воріт Мілана. А незабаром і сам Гросмюллер став автором гола, скориставшись провалом в обороні россонері (помилився Антоніні).

Розпач Мілана? 3:0 після першого тайму! Матч завершено? О ні, все лише розпочинається…

Коли гра продовжилась, ініціативу рятівника взяв Боатенг. Забивши три красені-голи на всякий смак, він зумів поновити рівновагу у зустрічі, що, здавалося б, складалась трагічно для Мілана

А під завісу матчу Йепес, замкнувши головою подачу головного “розпасовщика” – Кассано, спокутував вину за перший гол Лечче. Неймовірний камбек! Мілан знову вірить у свої сили!

Лечче – Мілан 3:4

Голи: Джакомацці, 4, Оддо, 30 (з пенальті), Гроссмюллер, 37 – Боатенг, 49, 55, 63, Йепес, 83

Лечче: Бенассі, Оддо, Томовіч, Еспозіто, Месба, Ободо, Джакомацці, Страссер, Гроссмюллер (Бертолаччі, 59), Куадрадо (Офере, 81), Корвіа (Джандонато, 73)

Мілан: Аббьяті, Абате, Неста, Йепес, Антоніні, Амброзіні (Аквілані, 46), Ван Бомель, Ночеріно, Робіньйо (Боатенг, 46), Ібрагімовіч, Кассано (Ель Шаараві, 89)

Попередження: Оддо, Корвіа, Бенассі