Новини України. 31 жовтня. Україна отримає черговий транш Міжнародного валютного фонду за програмою stand-by не раніше першого кварталу 2012 року.

Кінах прогнозує транш від МВФ не раніше першого кварталу 2012 року

Про це сказав президент Українського союзу промисловців і підприємців, народний депутат України Анатолій Кінах, передає УНН.

“Для нас, безумовно, має серйозне значення програма співпраці Україна-МВФ, оскільки це є позитивним сигналом для інвесторів і, в тому числі, дає можливість підтвердити, що в Україні є достатньо високий рівень прогнозованості розвитку. Але має принципове значення, щоб ця співпраця Україна-МВФ не стала самоціллю заради отримання чергового траншу”, – зазначив політик.

Програма співпраці, за його словами, яка, згідно з умовами, повинна переглядатися щоквартально, вимагає суттєвого удосконалення. Програма повинна бути комплексно пов’язана з системними структурними реформами в Україні і була реальною, була наповнена ресурсами і впливала, в тому числі, на створення сприятливого інвестиційного клімату, стабільності фінансової системи, розвитку, платоспроможності внутрішнього ринку

“Я впевнений, що урядовій стороні треба суттєво підвищити якість, системність цих переговорів, щоб програма співпраці з МВФ була більш адаптованою до реалій України і була часткою спільних зусиль з реалізації структурних реформ”, – відзначив нардеп.

“Я переконаний, що саме МВФ зацікавлений, щоб співпраця була системнішою і давала ефективніший результат. Я впевнений, що шанси продовжити програму є. Хоча з приводу шансів отримання траншів у цьому році, то, я думаю, це буде не раніше першого кварталу 2012 року, з точки зору процедур і багато іншого. А нам треба формувати стратегію не споживання, а стратегію розвитку. І в цій стратегії, в першу чергу, спиратися на власні можливості, потенціал, ресурси і, безумовно, створення сприятливих умов для інвесторів, для розвитку бізнесу й економіки в цілому”, – додав Анатолій Кінах.

Нагадаємо, місія Міжнародного валютного фонду перебуватиме в Україні до 4 листопада, аби вдруге переглянути програму за угодою stand-by і провести консультацій за 2011 рік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.