Новини України. 24 жовтня. Народний депутат від “Народної самооборони” Геннадій Москаль пророкує розвиток у Криму арабського сценарію політичних подій – зіткнення на міжнаціональному та міжрелігійному ґрунті.

Геннадій Москаль
Москаль вважає, що в Криму назріває війна

Про це Москаль розповів, відповідаючи на запитання про те, чи мають право відбуватись в Україні заходи, подібні до “Русского марша“.

“Ситуація зараз у Криму розгортається дуже гостро. Бачу у Криму початок розвитку арабського сценарію”, – зауважив нардеп.

За його словами, Крим – це єдиний в Україні регіон, де можна “підірвати ситуацію і запалити полум’я війни”.

На думку Москаля, на півострові готується зіткнення на міжнаціональному та міжрелігійному ґрунті, і воно може перекинутись на всю Україну.

“Ні Донецьк, ні Львів на це ніколи не підуть. Там можуть покричати “ганьба”, і на цьому все закінчується. У Криму ж дві релігії: мусульманство і православ’я. На цьому і хочуть побудувати конфлікт, щоб він перекинувся на Херсон, Миколаїв, Одесу і пішов далі”, – пояснив політик.

Парламентарій відзначив, що зараз готує лист-звернення до Ради з питань нацбезпеки та оборони України (РНБО).

“Я хочу спитати, чи є у нас Рада з питань національної безпеки та оборони? Де вона, чорт би її побрав, і що вона робить?! Чому не бачить цього конфлікту? Я не чую цієї Ради”, – резюмував Москаль.

Джерело Gazeta.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.