Новини світу. 9 жовтня. Група екстремістськи налаштованої молоді проводить акцію протесту перед університетом міста Сус за 150 км на схід від Тунісу після заборони адміністрацією університету носити студенткам нікаб.

нікаб
Релігійні екстремісти протестують проти заборони для студенток нікабу

Міністерство освіти Тунісу прийняло рішення про заборону на носіння студентками нікаба – мусульманського жіночого головного убору, який закриває обличчя, з вузьким прорізом для очей, після довгих і важких суперечок протягом перших тижнів цього навчального року.

Університет у Сусе став другим університетом, де це рішення було реалізовано.

“Головний секретар філологічного факультету напередодні зазнав жорстокого нападу з боку релігійних екстремістів”, – повідомив декан факультету Мансаф Абдельджаліль.

Влада міста вже посилила заходи безпеки на території, прилеглій до факультету, при цьому багато викладачів університету побоюються, що події будуть розвиватися за гіршим сценарієм.

Релігійні екстремісти – загалом близько 200 осіб – зайняли весь простір перед факультетом з самого ранку. Вони тримають плакати з вимогами про прийом на навчання студенток, що носять нікаб“, – сказав декан.

Для розгону демонстрантів в Сусе поліція застосувала сльозогінний газ і була змушена вдатися до арештів. За даними, були заарештовані чотири учасники протестів, які, проникнувши в будівлю університету, погрожували ножами викладачам.

За матеріалами РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.