Новини економіки. 2 жовтня. Ратифікація додаткового протоколу до угоди про взаємне визнання прав і регулювання відносин власності відкриє Україні та Молдові можливості для зняття бар’єрів, що гальмують процес взаємного визнання власності.

Маріан Лупу, в.о. президента Молдови

Про це заявив виконуючий обов’язки президента, голова парламенту Республіки Молдова Маріан Лупу.

Він нагадав, що Молдова ратифікувала цей документ у липні 2011 року. За результатами переговорів з президентом України Віктором Януковичем Верховна Рада в найближчі один-два тижні також ратифікує цей протокол.

«Для України інтерес, в першу чергу, являє Дністровська ГЕС. Є зацікавленість у цілому ряді об’єктів на території Україні з боку Молдови», – сказав Лупу.

За його інформацією, на території України перебувають 120 об’єктів, на які претендує молдавська сторона. З нього український Фонд держмайна визнає молдавськими 47 об’єктів, у тому числі пансіонат «Молдова» в Трускавці.

«Справа в тому, що, за моєю інформацією, всі ці переговори про власність мали певні неясності і затягували процес. Додатковий протокол до угоди про взаємне визнання власності їх знімає, дає нові перспективи для переговорів», – підкреслив в.о. президента Молдови.

За матеріалами ZN.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.