Новини України. 6 жовтня. Реакція Міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова на критику опозиції щодо неадекватності дій правоохоронців під час затримання злочинців в Одесі підтвердила непрофесіоналізм міністра.

Микола Томенко
Томенко: Могильов непрофесійно відреагував на перестрілку в Одесі

Про це заявив заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко в ефірі телеканалу ТВі.

“Ця реакція підтвердила як непрофесіоналізм загалом, так і міністра зокрема”, – сказав Томенко.

Він нагадав, що Могильов займає посаду міністра з березня 2010 року.

“Навіть якщо попереднє керівництво не здійснювало підготовку та навчання спецпідрозділів МВС, то за півтора року це можна було зробити”, – сказав віце-спікер.

При цьому він додав, що у випадку інциденту в Одесі йшлося не про боротьбу з тероризмом, а про затримання кілера та його спільників. За словами Миколи Томенка, дуже дивно виглядає заява міністра внутрішніх справ, що відсутність у кожного правоохоронця гранатомету та вибухівки призвела до таких наслідків.

“Для спецоперацій такого рівня потрібна професійна робота, яка не потребує великої кількості гранатометів та вибухівки. Треба, щоб були підготовлені люди, які тисячі патронів використовуватимуть не на обстріл будинку, а робитимуть свою справу”, – сказав Томенко.

Віце-спікер зауважив, що на жаль, у Президента сьогодні немає розуміння в необхідності скликання засідання Ради національної безпеки і оборони щодо реформування правоохоронних органів та надання оцінки бездіяльності СБУ та МВС.

“В той час як в Україні відпочивають злочинці Президент вирішив повчитися досвіду економічної та інвестиційної діяльності у Греції, яка стоїть на межі дефолту”, – додав Микола Томенко.

Нагадаємо, Анатолій Могильов пояснив причину провалу спецоперації в Одесі.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.