Новини технологій. 30 жовтня. Незважаючи на указ Медведєва телефони та ноутбуки Росії перейшли на зимовий час, виникла плутанина.

Російська техніка не послухала указу Медведєва

Через скасування переходу на зимовий час багато росіян спізнилися на роботу і по справах, тому що їхні телефони, будильники та ноутбуки всупереч указу президента Дмитра Медведєва перевелися на годину назад. Головним питанням неділі стало: «Котра зараз година?».

Автоматичне переведення часу на годину назад відбулося в основному на смартфонах і комп’ютерах, у деяких час автоматично перевівся на побутовій техніці.

У соціальних мережах тема переходу на зимовий час в даний момент одна з найактуальніших, однак думки з цього питання розділилися. Частина людей пише, що завдяки тому, що Росія залишилася в літньому часу, їм вдалося виспатися.

«Завдяки моєму незаконослухняному телефону спала на годину більше))) Який же він турботливий)»

Багато людей навпаки обрушилися з критикою на скасування переходу на зимовий час, зокрема через самостійного переведення часу на годиннику.

«Я, напевно, не один такий! Мене підставив власний телефон! Він перевів у собі годинник сам! І через це я запізнився на роботу на годину»

При цьому багато хто почав жартувати на тему: «Мій телефон не слухається указів президента».

Крім того, деякі москвичі турбуються про те, чи пам’ятають вокзали і аеропорти про скасування переходу на зимовий час, чи рейси будуть затримуватися.

Медведєв оголосив про скасування переведення годинника 8 лютого, пояснивши, що «необхідність адаптуватися до переведення стрілок годинника пов’язана і зі стресом, і з захворюваннями».

За його словами, «ми не будемо переходити на зимовий час, ми один раз ще відчуємо неприємність, тому що якраз перехід на літній час завжди – це зменшення сну на одну годину, але після цього неприємності закінчаться».

«У той же час у нас буде пролонгований світлий день», – додав Медведєв, уточнивши, що про це його неодноразово просили самі росіяни.

За матеріалами Газета.ру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.