Новини України. 18 жовтня. Жодного Митного союзу поки що реально не існує. Про це сказав політолог Віктор Небоженко, коментуючи наслідки відмови Віктора Януковича звільнити Юлію Тимошенко.

Митний союз
Реального Митного союзу без України нема

“Не треба поспішати з висновками. Він (Митний союз – Ред.) може перетворитися на реальне утворення лише за умови, якщо до нього приєднається Україна“, – зазначив він.

У той же час Віктор Небоженко не вірить, що Україна стане членом Митного союзу. Політолог також зазначив, що оточення Януковича переважно зоорієнтоване на співробітництво з ЄС.

“Я думаю, що українські олігархи не дозволять подібний розворот зовнішньополітичного курсу України“, – додав експерт.

Зазначимо, що з 1 січня 2010 року розпочав функціонування Митний союз Республіки Білорусь, Республіки Казахстан, Російської Федерації.

Митний союз – це форма економічної інтеграції зазначених країн, що передбачає єдину митну територію, в межах якої у взаємній торгівлі товарами, що походять з єдиної митної території, а також які походять з третіх країн та випущені у вільний обіг на цій митній території, не стягується мито та не застосовуються обмеження економічного характеру, за виключенням спеціальних захисних, антидемпінгових та компенсаційних заходів.

Джерело УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.