Новини світу. 14 жовтня. Олівер Летвін, державний міністр Великобританії і один з найближчих соратників прем’єр-міністра країни Девіда Кемерона, періодично викидав документи державної ваги в урну в лондонському парку.

Олівер Летвін розкидає документи в парку

Про це пише в п’ятницю, 14 жовтня, Daily Mirror, журналістам якої вдалося кілька разів сфотографувати Летвіна за цим заняттям.

Перший знімок був зроблений 7 вересня. Як свідчить журналіст, близько сьомої ранку міністр покинув урядову будівлю з пачкою паперів у руках і почав переглядати їх, одночасно розмовляючи з кимось по телефону. Через кілька хвилин папери опинилися в урні.

Приблизно таку ж послідовність дій журналісти могли спостерігати протягом ще декількох днів. Опубліковані газетою знімки датуються 13, 14, 26 вересня і 10 жовтня. При цьому, як пише газета, Летвін навіть не доклав достатніх зусиль, щоб порвати папір.

У результаті в розпорядженні Daily Mirror виявилося більше ста документів, що стосуються різних аспектів зовнішньої та внутрішньої політики Великобританії. Здебільшого це роздруковані електронні листи.

Зокрема, в одному з них, відправленому депутатом в парламентський комітет з безпеки, обговорювалися питання міжнародної видачі підозрюваних у тероризмі. В іншому листі зачіпалася ситуація в Пакистані та можливі загрози Великобританії з боку “Аль-Каїди” та інших подібних угруповань. У деяких документах, пише газета, розкривалися особисті дані британських виборців.

Прес-секретар Летвіна вже заявила, що документи, про які йде мова, “не представляють великої важливості”. За її словами, міністр має звичку переглядати листи перед роботою і іноді відразу позбувається кореспонденції.

Раніше сам Летвін неодноразово закликав британців приділяти особливу увагу інформаційній безпеці і стежити за збереженням особистих даних.

За матеріалами Lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.