Новини технологій. 27 жовтня. Microsoft підтвердила, що більше не буде продовжувати термін сервісної підтримки Windows XP, якій напередодні виповнилося 10 років.

Windows XP
Windows XP залишилось 2 з половиною роки

Редмондський гігант закликає компанії, які ще не перейшли на нову версію ОС, потурбуватися цим питанням зараз, тому що підтримка старої платформи припиниться вже в квітні 2014 року.

Редмондський гігант усвідомлює, що багато великих компаній все ще використовують стару платформу, оскільки програмне забезпечення, яке вони застосовують не працює на більш пізніх версіях Windows.

Тим не менш, софтверна корпорація в цей раз не збирається йти на поступки, і компаніям доведеться використати два з половиною роки для вирішення назріваючих програмних проблем.

Приголомшливий успіх Windows XP тільки утвердився з виходом наступної розробки Microsoft, що отримала назву Vista. Нова версія ОС була значно гірша від попередниці, і в результаті, компанії треба було 2 роки, щоб переконати користувачів у високій якості її наступного продукту – Windows 7.

«Ми стурбовані тим, що багато компаній ще навіть не починали переходити на нову платформу», – пояснює Річ Рейнольдс, генеральний менеджер по комерційному маркетингу Windows.

– Очевидно, що після провалу Windows Vista, великі компанії з побоюванням дивляться на «свіжі» версії платформи від Microsoft, адже відновлення робочих станцій вимагатиме чималих вкладень часу і коштів. А між тим на обрії вже маячить наступне покоління операційної системи – Windows 8.

За матеріалами Руфурматор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.