Новини спорту. 16 жовтня. Хет-трик Гонсало Ігуаїна та дубль його партнера по нападу в збірній Аргентини Ліонеля Мессі принесли в суботу перемоги “Реалу” та “Барселоні” в Примері.

Мессі та Ігуаїн святкують перемоги своїх команд

У суботу дубль Ліонеля Мессі та хет-трик Гонсало Ігуаїна, що став для нього другим поспіль у чемпіонаті, допомогли “Барселоні” та “Реалу” відповідно відсвяткувати чергові перемоги в Примері.

Мессі поклав початок вікторії каталонців над “Расінгом” (3:0) у притаманному йому стилі. Пройшовши двох захисників на 11-й хвилині, він переклав м’яч з лівої ноги на праву, що виявилося несподіванкою для голкіпера, й уразив уже порожні ворота.

Цей гол став для Лео 195-м за клуб і дозволив аргентинському форварду перегнати Ласло Кубалу й вийти на друге місце в списку найкращих бомбардирів за всю історію синьо-гранатових. Попереду лише Сесар Родрігес, котрий має в своєму активі 235 результативних ударів.

Хаві Ернандес (27) і той же Мессі (68) довершили справу й вивели “Барселону” на вершину таблиці, де чинний чемпіон Іспанії випереджає на одне очко “Реал“, що того ж вечора розібрався з “Бетісом” – 4:1. Третім поспіль хет-триком відзначився Ігуаїн, котрий до цього 2 жовтня тричі розписався у воротах “Еспаньола“, а п’ять днів потому повторив свій трюк уже за збірну Аргентини в поєдинку проти Чилі. Четвертий гол мадридців на свій рахунок записав Кака.

Валенсія” мала шанс наздогнати “Реал“, однак у зустрічі з “Мальоркою” пропустила з пенальті на останній хвилині – 1:1. Також сильнішого не виявили “Хетафе” з “Вільяреалом” і “Гранада” з “Атлетико” – обидва матчі завершилися з результатом 0:0.