Новини політики. 7 жовтня. Екс-майор Управління держохорони Микола Мельниченко, ймовірно, знаходиться за межами України.

Микола Мельниченко уже закордоном?

Про це повідомило інформоване джерело, близьке до спецслужб. Разом з тим, йому важко відповісти на питання, яким чином Мельниченко перетнув державний кордон. 7 вересня 2011 Мельниченку було відмовлено в перетині кордону, коли він їхав до Польщі для виступу на економічному форумі в Криниці-Здруй. Тоді причиною відмови у відділі зі зв’язків з громадськістю Державної прикордонної служби назвали “доручення іншого правоохоронного органу”.

Раніше в п’ятницю ряд ЗМІ опублікували інформацію, що М. Мельниченко перебуває в міждержавному розшуку. Однак, у МВС України агентству повідомили, що не зверталися в Інтерпол з проханням про розшук екс-майора. Адвокати Мельниченка також не мають інформації про його місцезнаходження, проте заявили раніше, що, за їхніми даними, їх підзахисному загрожує небезпека.

29 липня 2011 Апеляційний суд Києва залишив в силі рішення Печерського районного суду Києва від 23 червня 2011 року, яким той відмінив постанову екс-генпрокурора України Святослава Піскуна від 1 березня 2005 року, який закрив кримінальну справу проти Мельниченка. Кримінальну справу проти нього було порушено за розголошення державної таємниці, перевищення службових повноважень та використання підроблених документів.

За матеріалами Цензор.нет