Новини здоров’я. 3 жовтня. Можна вважати, що мешканка Мексики народилася в сорочці.

Граната застрягла між верхньою і нижньою щелепами

Жінка вижила після того, як їй в голову влучила ручна граната.

Завдяки мужності хірургів, які не побоялися оперувати пацієнтку зі «вибухонебезпечним» черепом, Карла Флорес буде і далі продавати морепродукти в місцевому магазинчику.

32-річна Карла Флорес відбулася переляком, кількома шрамами і втратила половину зубів, однак вона дякує Богові і лікарям за те, що вони не залишили її у цій біді. Як згадує жінка, під час роботи вона раптом відчула сильний удар по голові, який збив її з ніг, а потім печіння в області обличчя. Все її обличчя було залито кров’ю, і незабаром вона втратила свідомість.

Спочатку жінка, яку доставили ​​в лікарню, була впевнена, що їй кинули в обличчя камінь. Огляд показав, що між верхньою і нижньою щелепами пацієнтки щось знаходиться. В результаті рентгенограма і томографія допомогли визначити, що в голові постраждалої знаходиться заряджена граната.

Лікарню миттєво евакуювали, оскільки граната могла вибухнути в будь-який момент, розносячи все навколо. Більшість лікарів і медсестер навідріз відмовилися підходити до вибухонебезпечної пацієнтки. Лише четверо добровольців – два анестезіолога, медсестра і хірург, погодилися оперувати. Запросивши експертів з вибухівки з армії, вони відвезли Карлу в поле, щоб у разі помилки ніхто крім них не постраждав.

Під місцевою анестезією жінці зробили трахеотомію, щоб вона могла дихати, і протягом чотирьох годин витягували гранату. Жінка, яка втратила половину зубів і залишилася спотвореною шрамами, щаслива, що залишилася жива.

За матеріалами Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.