Новини медицини. 21 жовтня. Боротьба з целюлітом існувала завжди, але ось ставлення до цієї боротьби лише в останні роки стало таким завзятим.

Целюліт можна вилікувати швидко і без хірургічного втручання

Целюліт існував завжди, але колись його ховали під пишними сукнями, а тепер, коли виставляти тіло напоказ модно, то целюліт і боротьба з ним стали проблемою номер один для багатьох жінок. Від появи целюліту страждає практично кожна жінка, починаючи з 15 річного віку.

Причин розвитку целюліту може бути кілька, але, як правило, найчастіше целюліт розвивається через порушення обмінних процесів в організмі і постійних стресів. Однак, все ж основною причиною утворення целюліту, косметологи вважають порушення дуже крихкого балансу жіночих статевих гормонів – естрогенів. Тому, якщо хочете позбутися целюліту надовго, то слід, перш за все, усунути першопричину його появи. Тоді легше боротися з целюлітом, і покращувати стан шкіри.

Целюліт є запальним процесом в підшкірній клітковині. Вчені по різному його класифікують: одні називають його захворюванням, а інші лише косметичним дефектом. Правда і ті й інші сходяться на думці про те, що целюліт слід лікувати, і чим раніше, тим краще.

Багато жінок останнім часом ведуть боротьбу з целюлітом в домашніх умовах. Проте такі засоби і методи боротьби малоефективні, відзначають фахівці НоуХауМед. Масажі, обгортання та масажери нададуть позитивний ефект шкірі, вони можуть навіть тимчасово заховати целюліт, але вони його не вилікують. Саме тому, багато фахівців радять звертатися в спеціалізовані клініки для лікування целюліту.

Найпопулярнішим засобом боротьби з целюлітом сьогодні є класична ліпосакція. Вона допомагає позбутися целюліту буквально за лічені дні, але для подібної процедури є низка протипоказань. До того ж, класична ліпосакція, по суті, є операцією по зменшенню кількості підшкірних жирових відкладень, і, отже, залишає на тілі сліди хірургічного втручання.

Сучасною її альтернативою є ультразвукова ліпосакція. Це найбільш ефективний спосіб боротьби з целюлітом без хірургічного втручання.

Процедура ультразвукової ліпосакції проводиться за допомогою інноваційного апарату Cellulab, який допомагає всього за кілька сеансів надовго позбутися целюліту будь-якого ступеня складності. Так само за допомогою апарата шкіра активно збагачується киснем і підвищується її тонус і пружність. Використання технології дозволяє змінювати обсягитіла в бажаних місцях, збагачувати шкіру киснем, виправляти дрібні косметичні дефекти шкіри, робити шкіру більш пружною і рівною і т.д.

За матеріалами НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.