Новини шоу-бізу. 6 жовтня. Вивчення текстів сучасних популярних пісень показало, що на верхівки музичних чартів в основному потрапляють пісні про секс.

Більшість пісень містять інформацію про секс

При цьому ідейне наповнення пісень різних стилів, наприклад, кантрі, поп або R&B, помітно відрізняється.

Пісні, що виконуються зірками кантрі-музики, в основному оповідають про довгострокові відносини, шлюб, виховання дітей, розставання і клятвах вірності.

Найбільш поширеними лейтмотивами поп-пісень є вихваляння сексуальності самого виконавця, розпусність виконавця і випадкові статеві зв’язки.

Зміст пісень R&B полягає в оспівуванні сексуальних достоїнств виконавців, вихваляннях багатством для залучення потенційного партнера або партнерки, а також опис еротичних сцен. При цьому, чим частіше в пісні згадується секс, тим більш високу сходинку вона займає в рейтингу популярності.

У ході дослідження вчені з університету Нью-Йорка проаналізували тексти 174 пісень, що потрапили в топ в 2009 році, і прийшли до висновку, що 92% з них містили інформацію, так чи інакше пов’язану з питаннями статі, відносин чи інтимного життя, включаючи опис геніталій і підрахунок статевих партнерів.

В цілому, в кожній пісні кантрі міститься близько 6 посилань на сексуальні теми. В R&B піснях про секс згадується близько 17 разів, а в кожній поп пісні навколосексуальні питання порушуються 9 разів.

За матеріалами Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.