Новини України. 10 жовтня. Засновник скандальної фінансової піраміди «МММ» Сергій Мавроді заявив, що після негативних відгуків з боку влади про «МММ» в його структурі почався «сплеск» нових українських вкладників.

Українських вкладників "МММ" побільшало

«Серед українських учасників, до речі, сплеск останнім часом – після виступу вашої влади. Судячи з усього, негативні відгуки вашої влади – найкраща реклама. Особливо почався сплеск після того, як ваш прем’єр піраміду насварив. От добре б ще й президент висловився, тоді, напевно, в МММ вся Україна дружно вступить», – заявив Мавроді.

Він також розповів, що зараз в «МММ» вкладників під два мільйони, українських серед них – приблизно третина. Суми, які вкладають, тисяча доларів в середньому.

Крім того, за словами махінатора, в «МММ» є вже учасники з багатьох країн. «Практично з усього світу. Розвивається все дуже швидко, осередки зараз є у всіх країнах світу. Але в основному – так, це Росія, Україна, Білорусь, Казахстан. Поки так. Це цілком зрозуміло, тому що я російською говорю, а перекладати – це все-таки не зовсім те. Що до новин європейських ЗМІ: не чули – почують», – впевнений Мавроді.

За матеріалами Цензор.нет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.