Новини світу. 15 жовтня. Учасники масової акції протесту проти економічної політики влади в Італії і в світі, яка проходить в Римі і в якій, за попередніми даними організаторів, візьмуть участь від 150 до 200 тисяч осіб, палять машини і розбивають вітрини магазинів.

У Римі протестують проти економічної політики

Римська акція “обурених”, як називають демонстрантів італійські видання, стала однією з численних маніфестацій, які на суботу заплановані більш ніж в 950 містах в 82 країнах світу проти жадібності і корумпованості 1% найбагатших людей.

Провести подібний міжнародний день солідарності молодих людей по всьому світу надихнули активісти руху “Окупація Уолл-стріт“, які з середини вересня протестують поруч з будівлею Нью-Йоркської фондової біржі.

Взяти участь у масштабній акції протесту у Вічне місто приїхали студенти та активісти різних громадських рухів з усієї Італії. Автобуси з демонстрантами досі прибувають в Рим, незважаючи на те, що багатотисячна хода вже протягом двох годин заповнює центральні вулиці італійської столиці.

Частина маніфестантів підпалюють димові шашки. Не обійшлося і без прояву агресії з боку протестуючих. На одній з вулиць”обурені” підпалили два автомобілі і розбили кілька вітрин.

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.