Новини світу. 27 жовтня. Відео. Дев’ятимільйонний Бангкок стрімко порожніє і йде під воду.

Люди забирають із собою найнеобхідніше і дороге

Влада оголосила примусову евакуацію, але більшості і так зрозуміло: залишатися в місті з кожною годиною все небезпечніше. Люди забирають із собою найнеобхідніше і дороге: гроші, продукти, домашніх тварин.

Ось тільки виїхати з Бангкока зараз дуже складно. Потяги не ходять. Більшість доріг затоплено. Ті, за якими можна рухатися, перевантажені. У центрі машин небагато, зате на околицях – великі затори. Уздовж узбіччя – припарковані або навіть кинуті автомобілі та мотоцикли. Іноді в два-три ряди. Вулицями доводиться буквально протискатися. Один з двох аеропортів не працює.

У самому місті виникли перебої з питною водою і продовольством. Ті, хто ще залишається у столиці, зайняті, в основному, зведенням рукотворних дамб. Але це лише ненадовго віддаляє момент катастрофи. Половина міських кварталів вже зникла під водою. Пересуватися можна тільки вплав.

А вода, тим часом, все прибуває, підбираючись до історичного центру столиці, де знаходяться не тільки стародавні культові споруди, але зосереджені банки і штаб-квартири різних компаній. Зараз ці райони ще в безпеці, але прогнози – найневтішніші. До вихідних рівень у річці Чаупхрая, що протікає по Бангкоку, перевищить висоту загороджень і тоді повного затоплення міста не минути.

ВІДЕО

За матеріалами Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.