Новини футболу. 28 жовтня. 26-27 жовтня стадіон «Арена Львів» перевіряли на міцність студенти львівських вузів. Близько двох тисяч молодих людей завезли на стадіон.

стадіон у Львові
Стадіон у Львові ще не добудований

«Від кожного інституту прийняли по 50 осіб, відпросили з пар, – розповіла студентка університету “Львівська політехніка” Ірина.

– На стадіон привезли на автобусах. Біля входу була велика черга – всіх обшукували. Хлопців оглядали хлопці, дівчат дівчата. Усіх розсадили на трьох секторах нижнього ярусу.

Дядько з рупором привітав нас на новому стадіоні. Попросив пострибати, потім попускати хвилю, покричати, залізти на стільці. Через півгодини нас відпустили. Наступного дня декому дали квитки на відкриття».

Стадіон ще виглядає недобудованим. «У віп-ложі навіть не були встановлені всі крісла, – каже Ірина. – Під’їздів нормальних немає, парковка взагалі не готова. Я тільки потім подумала, а що було б, якби стадіон звалився разом з нами?»

Стадіон «Арена Львів» урочисто відкриють завтра. Влітку наступного року він буде приймати три матчі чемпіонату Європи з футболу.

За матеріалами Ua-Gol

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.