Новини України. 25 жовтня. Львівське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало львівське підприємство на 12 тис. грн за недобросовісну конкуренцію у вигляді поширення інформації, що вводить в оману.

Львівський кінотеатр дурив глядачів

Про це повідомили в прес-службі АМКУ.

Так, підприємство, що надає послуги з демонстрації кінофільмів, розмістило на власному сайті інформацію наступного змісту: “Дивись тривимірне зображення за найкращими цінами у Львові в “Кінопалаці ім. Довженка” проспект Червоної Калини, 81. Дивись фільми у форматі 3D на 30% дешевше ніж в інших кінотеатрах! Зеконом на поп-корн!”.

Як встановило відділення, ця інформація не відповідала дійсності. Мінімальна вартість квитків у будні була такою ж, як і в одного з конкурентів. Нижчі ціни підприємство встановлювало лише на найдорожчі квитки, а саме: на вечірні сеанси у будні, вихідні та свята.

Крім того, підприємство поширювало інформацію про те, що у вівторок (день глядача в кінотеатрі) всі квитки коштують 20 грн, проте ціна квитка на перегляд фільмів у форматі 3D становила 30 грн. Такі дії могли ввести споживачів в оману.

ТОВ ВКФ “Фантазія” визнало та припинило порушення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.