Новини політики. 28 жовтня. Німецький депутат з Європейської народної партії Мікаель Галер вважає нинішню резолюцію Європарламенту “єдиним ефективним способом тиску на президента Віктора Януковича і олігархів, які його оточують”.

Луценко перебуває у в'язниці з грудня

“Ми не можемо мати тісні відносини з третьою країною, яка, з одного боку, хоче поглибленої угоди, а з іншого, відходить від основних європейських цінностей – верховенства права, демократії і поваги до незалежних інститутів. Україна дотримується дивної пострадянської поведінки, використовуючи судові установи для отримання реваншу і знищення опозиції”, – зазначив депутат.

Галер вважає нинішню резолюцію “єдиним ефективним способом тиску на президента Януковича і олігархів, які його оточують”. “Адже вони, – каже Галер, – не дуже добре знайомі з цією демократією, але добре розбираються в тиску”.

Німецький депутат, вказуючи на справу екс-голови МВС Юрія Луценка, зазначив: “Він перебуває у в’язниці з грудня. Це обурливо, це справжній Радянський Союз“.

“Такі дії не підходять Європі 21-го століття. Зупиніть це свавілля і поверніться на шлях відкритого суспільства, взаємодії установ, уряду та опозиції. Відмовтеся від старих звичок!”, – звернувся євродепутат до української влади.

Нагадаємо, Європарламент 27 жовтня схвалив резолюцію щодо України. Європарламент вважає, що збереження вироку колишньому прем’єр-міністру України Юлії Тимошенко в нинішньому вигляді містить ризики для укладення угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

За матеріалами Gazeta.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.