Новини футболу. 15 жовтня. В рамках центрального матчу восьмого туру англійської прем’єр-ліги “Ліверпуль” і “Манчестер Юнайтед” на стадіоні “Енфілд Роуд” зіграли внічию 1:1.

Матч закінчився нічиєю

Рахунок у матчі відкрили господарі на 68-й хвилині. Джеррард забив зі штрафного.

Не дуже вдало стінку поставив Де Хеа, хоча винні швидше Гіггз і Уелбек, які розійшлися в момент удару, м’яч пролетів між ними і влетів у ближній кут, який голкіпер ніяк не міг захистити.

Втім, манкуніанцям вдалося відігратися на 80-й хвилині. Після навісу Нані з кута поля, Уелбек виграв боротьбу у Шкртела і скинув м’яч на дальню штангу, де Ернандес випередив Каррагера і з кількох метрів розстріляв ворота.

Ліверпуль – Манчестер Юнайтед 1:1

Голи: Джеррард, 68 – Ернандес, 81

Ліверпуль: Рейна, Енріке, Каррагер, Шкртел, Келлі, Лукас (Хендерсон, 57), Адам, Джеррард, Даунінг, Куйт, Суарес

МЮ: Де Хеа, Евра, Фердінанд, Еванс, Смоллінг, Джонс (Ернандес, 76), Гіггз, Парк (Руні, 69), Флетчер, Янг (Нані, 69), Уелбек

Попередження: Лукас – Янг, Фердинанд, Евра