Новини світу. 21 жовтня. Муаммар Каддафі помер від вогнепального поранення в живіт, заявив фахівець, який оглядав тіло лівійського лідера.

Каддафі помер від поранення в живіт, а не в голову

Раніше повідомлялося, що Каддафі помер від поранення в голову, отриманого по дорозі в госпіталь – машина, в якій знаходився полковник, потрапила під обстріл.

За офіційною версією, озвученою 20 жовтня прем’єр-міністром уряду повстанців, експерти не змогли встановити, чи куля, яка вбила Каддафі, була випущена бунтівниками чи лоялістами.

Поранення в голову медик також констатував, але заявив, що куля пройшла навиліт і смертельним це поранення не стало.

Нагадаємо, Муаммар Каддафі був убитий під час штурму військами НПР міста Сирт – рідного міста полковника, який протягом останніх місяців залишався останнім оплотом його прихильників.

Точні обставини його загибелі залишаються нез’ясованими, проте відомо, що в ході штурму, який супроводжувався авіаударами авіації НАТО, і арешту силами НПР Каддафі отримав численні поранення, від яких згодом помер.

Дата похорону Муаммара Каддафі поки невідома. Повідомляється, що вбитого диктатора поховають в якомусь секретному місці. Однак, за даними Reuters, керівництво повстанців ще не вирішило, що робити з тілом Каддафі.

За матеріалами Lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.