Новини спорту. 3 жовтня. Сьогодні розпочався продаж квитків на урочисту церемонію відкриття НСК «Олімпійський», яка відбудеться 8 жовтня.

Квитки на відкриття НСК «Олімпійський» уже можна придбати

Продаж п’яти тисяч квитків на урочисте відкриття київського НСК «Олімпійський» триватиме до 7 жовтня в касах Палацу спорту. Водночас, як заявляв раніше Віце-прем’єр-міністр – Міністр інфраструктури України Борис Колесніков, на церемонію зможуть потрапити мешканці всіх регіонів України. Зокрема, 15 тисяч квитків отримають українські студенти, а в школах та вишах будуть проведені лотереї, в яких можна буде виграти перепустки на відкриття НСК.

Місткість «Олімпійського» на час урочистої церемонії зменшиться на 20 тисяч місць, оскільки сцена головної зірки відкриття Шакіри розташовуватиметься на східній трибуні стадіону.

Нагадаємо, церемонія відкриття обіцяє стати подією світового масштабу. Усі глядачі відкриття «Олімпійського» – як на стадіоні, так і біля екранів телевізорів – зможуть подивитися на минуле нашої країни і заглянути в майбутнє. У театральних постановках, в яких візьмуть участь понад 2000 волонтерів та артистів, покажуть заснування і хрещення Києва, розкажуть історію українського козацтва.

За матеріалами Україна-2012

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.