Новини політики. 22 жовтня. Заступник голови партії «Сильна Україна» Олександра Кужель попросила лідера партії Сергія Тігіпка прийняти її відставку і заявила про створення громадянського руху.

Олександра Кужель йде з Сильної України

Про це вона заявила, виступаючи сьогодні на з’їзді «СУ».

«Я не засуджую вас, – звернулася вона до однопартійців – Напевно, для того, щоб перемогти мафію, потрібно її очолити. Але я з цим свавіллям миритися не можу. Я 17 років займалася створенням середнього класу, і я не можу піти в команду, яка його знищує. Мого місця тут немає».

При цьому вона оголосила про створення власного проекту.

«Я буду створювати громадянський проект. Сьогодні оголошую про його старт. Багато цивільних організацій вже дали згоду на об’єднання. У нас не буде лідерів. Лідером буде сам народ. І ми обкладемо цю зграю шакалів такими червоними прапорцями, що б вони точно знали – ось судова реформа, от інші реформи», – заявила Кужель.

Вона підкреслила, що в Криму вже створено «партизанський загін», який не бажає миритися з перепрофілюванням дитячих будинків і санаторіїв на півострові.

«Мені по «Фейсбук» повідомили, що мене теж записали в цей «партизанський загін», – заявила Кужель.

Після цього Кужель нагадали про дотримання регламенту і вона завершила виступ, попросивши Тігіпка прийняти її відставку.

Після цього Кужель покинула зал. Вже у фойє вона заявила журналістам, що відчуває «шалене розчарування в Сергієві Тігіпко».

За матеріалами Цензор.нет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.