Новини економіки. 22 жовтня. Прем’єр-міністр України Микола Азаров зауважив, що головним аргументом у переговорах з Росією щодо ціни на газ є надійність України як держави – транзитера газу.

Микола Азаров
Азаров розповів про аргументи України у газових переговорах з Росією

Про це він сказав в прямому ефірі одного з українських телеканалів.

За словами Азарова, Росію найбільше цікавить надійність транзиту газу до Європи, адже це основне джерело валютних доходів Газпрому. Прем’єр зазначив, що оскільки у січні 2009 року практично два тижні до Європи не постачався газ, у Росії виникли питання щодо надійності України як транзитера газу.

“Тому перше, що необхідно Росії, – це гарантії надійного постачання газу. Тому це найперший наш аргумент у переговорах з РФ. Ми переконуємо російських партнерів, що ми готові шляхом підписання угоди гарантувати надійність та стабільність постачань газу”, – зазначив Азаров.

Також глава уряду зазначив, що Україна у зв’язку з високими цінами на газ вимушена активно займатись енергозбереженням. Через це, за словами прем’єра, Україна може перетворитись із найбільшого споживача російського газу у найменшого. І це теж є одним з головних аргументів у переговорах РФ.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.