Новини світу. 18 жовтня. Росіяни скуповують узбережжя Франції: з 2003 до 2011 року кількість росіян, які володіють віллами та апартаментами на Лазурному узбережжі Франції, зросла в 40 разів (з 50 до 2000).

Росіяни відновили інтерес до Лазурного узбережжя

Про це заявила представник регіонального комітету з туризму і конгресу Лазурного берега Сандрін Карсалад.

За даними комітету, серед громадян Росії, які відвідали Лазурний берег в 2010 році, 9% були власниками нерухомості, 23% приїхали до друзів і родичів, 52% зупинялися в готелях, а 5% – в апартаментах.

Карсалад також відзначила загальне зростання числа росіян, які відвідують середземноморське узбережжя Франції. В минулому році їх було 180 тисяч. У першому півріччі поточного року кількість російських туристів на Лазурному березі в порівнянні з аналогічним періодом минулого року зросло на 36%. Найбільш популярними курортами є Ніцца, Канни, Монако і Антіб.

До 2009 року росіяни активно скуповували нерухомість у Франції, зокрема, на Лазурному березі. За підсумками 2008 року склали 11% від загального числа покупців елітного житла на Лазурному узбережжі. Через кризу кількість покупок вілл на Лазурному березі росіянами скоротилося до мінімуму, а частина власників розпродувала раніше куплену на півдні Франції житлову нерухомість із значними знижками. В даний час попит на вілли на Лазурному узбережжі відновлюється.

За матеріалами РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.