Новини політики. 17 жовтня. Перший заступник голови партії “Батьківщина” Олександр Турчинов переконаний, що громадськість України підтримає ініціативу парламентської фракції “БЮТ-“Батьківщина” про розпуск недієздатної Верховної Ради та проведення позачергових парламентських виборів.

Олександр Турчинов
Турчинов: Верховна Рада повинна саморозпуститися

“Наша фракція буде вносити до парламенту проект постанови щодо розпуску Верховної Ради і проведення позачергових парламентських виборів. Відповідно до чинного законодавства, хоча воно також в нелегітимний спосіб проведено, я кажу про зміну до Конституції, у всякому разі, сама Верховна Рада може ухвалити рішення щодо саморозпуску. І я сподіваюся що ініціативу нашої фракції буде підтримано і громадськістю”, – сказав Олександр Турчинов сьогодні на прес-конференції.

Перший заступник голови партії “Батьківщина” вважає, що Україні не потрібен парламент, який працює за незаконними вказівками, потурає політичні переслідування в країні, знищення соціально-економічних перспектив для громадян, та не здатний ухвалювати антикризові рішення.

“Кожен день перебування їх при владі надто небезпечний для країни. У той же час, я впевнений, що коли ця ініціатива, безумовно, навряд чи буде підтримана пропрезидентською більшістю, але ж вона може бути підтримана громадянами України. І я не маю сумніву, що коли громадяни України почнуть реально тиснути на Верховну Раду, як це було декілька тижнів тому, то народним депутатам, які сьогодні достатньо нахабно себе поводять, входять до пропрезидентської більшості, не треба буде ховати депутатські значки у свої кишені”, – резюмував Олександр Турчинов.

За матеріалами Юлія Тимошенко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.