Новини авто. 1 жовтня. Німецький концерн Volkswagen розраховує взяти участь в американських перегонах.

Volkswagen, автомобіль
Volkswagen хоче брати участь в американських перегонах

Керівник автоспортивного відділення марки Volkswagen Вольфганг Дюрхаймер вивчає різні варіанти проникнення на гоночний ринок США. Найбільш вірогідним є дебют німецької компанії в INDYCAR.

«У Сполучених Штатах проводиться безліч цікавих чемпіонатів, – розповів Дюрхаймер. – Сподіваюся, мені вдасться переконати раду директорів концерну Volkswagen вибрати правильний бренд для участі в правильній гоночної серії».

В якості можливих чемпіонатів Дюрхаймер перерахував гонки на витривалість ALMS, змагання спорткарів під егідою Grand-Am, а також серію INDYCAR, яку німець назвав «привабливою». При цьому представник VW виключив можливість приходу марки в NASCAR через занадто високу вартість.

Дюрхаймер також підкреслив, що питання про участь Volkswagen в американських змаганнях не йде, а майбутнє рішення торкнеться тільки вибору конкретного чемпіонату.

До 2011 року основним напрямком автоспортивного відділу Volkswagen була участь в ралі-рейдах, однак навесні компанія залишила марафони і переключилася на класичне ралі. Повноцінний дебют заводського колективу VW в WRC намічений на 2013 рік.

Джерело Motor

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.