Новини світу. 7 жовтня. Олександр Лукашенко заявив, що, «як класична людина», не сприймає сучасну літературу, а вай-фай назвав матюком.

Лукашенко вважає себе "класичною людиною"

«Те, що сьогодні на слуху, мені в основному не подобається. Такого немає, щоб я в бібліотеці брав книгу і захлинаючись читав. Ви розкручували в Росії книгу про Гаррі Поттера. Всі захлинаючись (її читали – Ред.) Я попросив показати цю книгу, а там, виявляється, читати нічого», – заявив А. Лукашенко в п’ятницю на прес-конференції для російських ЗМІ.

«Я так цей фільм і не подивився, шматки бачив: дикість якась. Я, як класична людина, цього не сприймаю», – зазначив білоруський диктатор.

Лукашенко зізнався, що, крім документів, майже нічого не читає. «В основному, це кілограми. За тиждень, напевно, пуд документів», – сказав президент Білорусі.

Олександр Лукашенко також назвав Інтернет «унікальним смітником», вай-фай – «матюком» і каже, що президенту не личить особисто вести блоги.

«Не уявляю, як людство може існувати без Інтернету, але не можу пробачити Інтернету те, що він вгробив книгу», – заявив диктатор.

Він розповів, що не є «затятим прихильником Інтернету». За його словами, «дай мені комп і скажи: «знайди що-небудь». Мій 7-річний пацан це зробить протягом декількох хвилин, якщо є такий матюк, як вай-фай. А я – ні».

Диктатор пояснив російським журналістам, чому не хоче вести свій блог: «коли президент в інноваціях занадто «попереду планети всієї», це викликає сарказм в суспільстві».

Заяву білоруського правителя: «Можу пальцями тицяти в Айпад, але це не президентська річ, повинна бути класика, президент повинен бути консервативним», російські журналісти зустріли оплесками.

Разом з тим, Лукашенко не збирається відставати від прогресу, його персональний сайт в найближчому майбутньому буде модернізований. Він підкреслив: «є сайт президента, там тільки про мене. Він повинна бути найкращим». Зокрема, «ця сторінка буде в реальному або нереальному часу». В результаті, пожартував він, кожен білорус зможе подивитися «як у телевізорі, як він (Лукашенко) рахує яйця на птахофабриці».

За матеріалами Хартыя’97

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.