Новини технологій. 4 жовтня. Відео. Японські дослідники розробили систему визначення рівня стресу під час роботи за комп’ютером.

Мишка вимірятиме рівень вашого стресу

Пристрій складається з датчика, який за допомогою інфрачервоного просвічування пальця відстежує показники руху крові, і аналізує ці дані програми. Щоб дізнатися про рівень стресу за чотирибальною шкалою, необхідно помістити кінчик пальця на сенсор і потримати його 10 секунд.

Прилад, створений під керівництвом професора Університету Токіо Метрополітан Осаму Нітти, існує у двох варіантах. Одна модифікація являє собою пластину, що уміщається в долоні, а інша інтегрована в комп’ютерну мишу.

В обох випадках прилад підключається до комп’ютера – так що користувач, що знаходиться перед монітором, може в реальному часі стежити за тим, чи не впав він раптом в стрес. Хто знає, раптом така інформація допоможе ефективніше працювати…

За словами професора Нітта, алгоритм достатньо надійний для визначення стану нервової системи людини: порівняння його результатів з медичної перевіркою гормонального фону піддослідних показало кореляцію (статистичний взаємозв’язок) в 70%.

Технологія була представлена ​​на виставці Innovation Japan 2011, яка проходила 21-22 вересня в Токіо. Подальшою метою дослідники називають створення пристрою, який не вимагає доступу до комп’ютера. Його можна буде вмонтувати в меблі або інші навколишні предмети.

ВІДЕО

За матеріалами Компьюлента

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.