Новини спорту. 3 жовтня. Cпіввласник Lotus Renault GP Жерар Лопес готовий відкласти рішення щодо Роберта Кубіци до листопада, щоб у поляка було більше часу на відновлення фізичної форми.

Роберт Кубіца
Рішення щодо повернення Кубіци буде в листопаді

Ще недавно керівник команди Ерік Бульє давав зрозуміти, що до середини жовтня команда повинна визначитися, розраховувати на послуги поляка в наступному році чи ні. Очевидно, позиція керівників Lotus Renault дещо змінилася.

Пілот ще не сідав за кермо навіть звичайної легкової машини, вже не кажучи про гоночну, але у нього є ще кілька тижнів, щоб переконати команду в тому, що він в змозі повернутися у Формулу-1. Лопес сказав, що склад Lotus Renault буде обговорюватися на початку листопада.

“Якщо Роберт реально буде пропонувати свої послуги, зрозуміло, ми його візьмемо. Наша комерційна модель передбачає успіх на трасах. Крім того, цього року ми платили Роберту зарплату, хоча він не брав участь в гонках”, – заявив Жерар Лопес.

“Ми проаналізуємо ситуацію на початку листопада. Роберту дадуть машину, щоб він показав, на що здатний. Аналіз телеметрії в наші дні розвинений настільки, що можна буде зрозуміти, чи в змозі він повернутися”, – додав він.

За матеріалами f1news

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.