Новини світу. 13 жовтня. Власник видавництва Mandelbaum Verlag Міхаель Байкулеску не ховатиме від громадськості скандальну книгу Віктора Януковича “Opportunity Ukraine”.

"Opportunity Ukraine" виставлять на книжковому ярмарку у Франкфурті

Про це йдеться у матеріалі віденської газети Die Presse за 9 жовтня.

Видавець запевняє, що перед друком книгу перевіряли на плагіат, але не дуже ретельно.

“Рукопис перевіряли, та через брак часу це зробили не так ретельно, як зазвичай, але: “більша частина – це не плагіат, а недбало розставлені посилання”, -сказав пан Байкулеску.

Він не заперечує, що через даний проект постраждала репутація всього видавництва. Але книга все ж буде представлена на стенді Mandelbaum Verlag під час книжкового ярмарку у Франкфурті.

“Під час Франкфуртського книжкового ярмарку ця робота в будь-якому разі буде стояти на полиці поруч із “Монастирською кухнею” та “Політичним прочитанням “Капіталу” (книга прибічника автономізму Гаррі Клівера). “Ми не приховуємо її (книгу)”, – запевняє Байкулеску.

Die Presse наголошує, що Mandelbaum Verlag “відоме своїми кулінарними та антиглобалістськими науково-популярними книгами”.

“Президентська література”, зазначає видання, раніше не належала до профілю цього австрійського видавництва. Найбільший тираж, на який воно могло розраховувати – це 3 тисячі примірників. Тож друк 50 тисяч екземплярів книги Януковича – це неабияке везіння для такої компанії.

За даними Die Presse, переклади “Opportunity Ukraine” німецькою та українською мовами мають бути опубліковані до кінця року.

За матеріалами Українська правда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.