Новини політики. 17 жовтня. Колишній заступник міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка Михайло Клюєв заявив, що документи з підготовки наказу про нарахування стажу Леоніду Приступлюку він отримав особисто від Луценка.

Михайло Клюєв - колишній заступник міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка

“У своєму кабінеті Луценко дав мені кілька аркушів паперу, сказавши, що це стосується його водія. Вже у себе я оглянув ці документи. Там був лист на Кабінет міністрів з проханням зарахувати стаж служби на різних посадах як стаж служби в МВС Леоніду Приступлюку“, – зазначив Клюєв, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За словами Клюєва, він віддав ці документи помічникам, щоб вони працювали з ними.

“Коли з відпустки повернувся безпосередній керівник Приступлюка, я сказав, що на нього розписані документи щодо зарахування стажу Приступлюку. Після чого протягом тижня підписувалися відповідні документи щодо виконання наказу. Коли все було готове, я зайшов до міністра і доповів, що цей наказ підготовлений , що його можна підписати. Міністр підписав”, – розповів він.

За його словами, через деякий час на підставі цього був підготовлений ще один проект наказу вже для перерахування заробітної плати Приступлюку.

“Коли я візував ці накази, я був впевнений, що дію законно, жодних сумнівів не було”, – підкреслив він.

У той же час, відповідаючи на питання прокурорів, Клюєв розповів, що питання зарахування стажу розглядалося на засіданні спеціальної комісії, але рішення такої комісії носять рекомендаційний характер, а остаточне рішення приймає міністр.

Також Клюєв сказав, що окрім як по Приступлюку, Луценко такого роду вказівок не давав. За словами Клюєва, інших подібних випадків зарахування стажу в міністерстві не було.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.