Новини світу. 23 жовтня. Екс-президент США звернувся до засновника Apple в момент, коли його зв’язок з практиканткою Білого дому став надбанням гласності.

Білл Клінтон
Білл Клінтон, очевидно, прислухався до поради Джобса

Перша офіційна біографія Стіва Джобса, яка з’явиться у продажу вже наступного понеділка, розкриває невідомі раніше деталі життя нескінченно талановитого винахідника.

В одному з численних інтерв’ю, записаних письменником Уолтером Ісааксоном, Джобс розповів, як отримав пізній нічний дзвінок влітку 1998 року від Білла Клінтона, який був у той час президентом США.

Глава держави як раз виявився замішаним в скандальну історію з молодою практиканткою Білого дому Монікою Левінскі, зв’язок з якою став причиною звинувачення президента в лжесвідченні і початку процедури імпічменту Клінтона.

У приватній бесіді з Джобсом Клінтон питав поради в тому, як йому поступити в ситуації, що склалася. У відповідь на таке незвичайне прохання Стів Джобс сказав таке: “Не знаю, чи справді ти зробив це, але якщо так, ти повинен розповісти все країні”.

Згідно з Ісааксоном, після цих слів на іншому кінці дроту повисла довга пауза. Білл Клінтон підтвердив те, що він вступав у сексуальні відносини з Левінскі, 17 серпня 2008 року.

Незабаром після смерті інноватора 5 жовтня 2011 Клінтон один з перших висловив свої співчуття, розповівши про дружбу, яка довгі роки пов’язувала їх з Джобсом.

Джерело Life News

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.