Новини України. 20 жовтня. Вчора бригада киян-добровольців приїхала рятувати бобра, який випадково потрапив у техспоруду на вул. Ревуцького, 40.

Київський бобер перезимує дуже класно

Як повідомляла «Сегодня», місцеві жителі хвилюються, що тварина замерзне, і вже тиждень просять, щоб хоч хто-небудь допоміг. Але співробітники КП «Плесо», якому належить споруда, заборонили чіпати тварину.

У «Плесо» кажуть, що рятувати бобра не дозволили, тому що він не потребує порятунку. «Тут прийшли якісь аматори, які могли покалічити тварину, – сказав нам гендиректор підприємства Павло Походій. – Бобер, напевно, краще знає, де йому жити, – хто сказав, що в озері йому буде краще?

Ви ж розумієте, там і бомжі ходять, там і діти з пістолетами, може, потім бідна тварина буде згадувати і нас, і вас, що її туди кинули на погибель. Бобру потрібно допомогти кваліфіковано, з розумом. Я за те, щоб він залишився. Для того, щоб попередити замерзання, місце просто потрібно утеплити. Це ж не собака, якому можна будку поставити, а бобер!

Нехай ваші добровольці порадяться з експертами (краще письмово). Якщо вони скажуть, що краще всього зловити бобра і випустити в озеро, так і зробимо. Накосив йому очерету (тут якраз і знадобиться допомога добровольців), наносимо колод. Перезимує бобер дуже класно».

 

Comments

  1. Уважаемые журналисты, так назвать статью мог только ну ооочень пессимистичный человек у которого напрочь отстутствует способность реально оценивать вещи! Как вы работаете? Спасибо что хоть изложили мнение гендиректора. А он говорит правильно. Если животное сейчас в безопасности и ему готовы сотрудники ПЛЕСО улучшить условия жизни, это здорово! Доброжелателей много,а бобер один. И жизнь у него тоже одна. Бобер сам выбрал где ему лучше. Люди, не мешайте ему.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.