Новини економіки. 2 жовтня. Україна повинна стати членом європейського співтовариства, але для цього їй потрібні реформи.

Карл Більт вважає, що Україні потрібні реформи

Про це заявив міністр закордонних справ Швеції Карл Більт.

Разом з тим він зазначив, що судові процеси над опозиціонерами, які сьогодні відбуваються, негативно впливають на європейське майбутнє України.

“Для України дуже важливий переговорний процес, який триває. Україна повинна бути в європейській спільноті”, – заявив Більт.

“Президент Янукович дав зрозуміти – Україна рухається в європейському напрямку, але країні потрібні реформи. Процеси, які відбуваються зараз в самій Україні, наприклад суди, негативно впливають на європейське майбутнє”, – додав дипломат.

Також міністр закордонних справ Швеції зазначив, що не бачить причин, чому Україна не може стати дійсно правовою демократичною державою.

“20 років – це не так багато для молодої демократії. Природно, що в цей період були і сварки між політиками і непрості відносини з Росією. Я не бачу причин, чому Україна не може стати дійсно правовою демократичною державою”, – зазначив він.

“Якщо ми подивимося на інші країни, наприклад країни Балтії, які вже є членами НАТО і входять до складу ЄС, вони також проходили через важкі часи економічних проблем. Крім того, якщо взяти Білорусь – це країна рухається не вперед, а назад”, – вважає міністр.

За його словами, “Україні просто необхідний час, вона не краще і не гірше за інші країни”.

За матеріалами Цензор.нет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.